Vážení zákazníci, sťahujeme firmu do väčšieho, krásnejšieho, ... :) Ospravedlňte prosím dočasné zdržanie u dodania objednávok o cca 2 pracovné dni. Ďakujeme za pochopenie.
0
Kategórie

O nás

Sme česká spoločnosť s 12-ročnou skúsenosťou. Sme synonymom rýchleho, spoľahlivého a moderného nákupu.

Začínali sme s predajom tovaru zahŕňajúce prevažne vybavenie kúpeľní a toaliet. Postupne sme do predajného sortimentu zahrnuli aj tovar do domácnosti.

Roku 2014 prešli stránky veľkou modernizáciou a rozšírením ponuky na 6 400 produktov do domácnosti, dielne alebo záhrady. Ponuku budeme stále rozširovať a dopĺňať tak, aby sme Vám mohli poskytnúť pohodlný nákup všetkého potrebného z jedného miesta.

Všetky tu vystavený tovar sa snažíme dodať k zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Rozosielame do celej Českej republiky i na Slovensko.

Čo Vám ponúkame:
Moderné nakupovanie z pohodlia domova. Sme rýchli, spoľahliví a aj keď sme na internete, vieme Vám poradiť. Snažíme sa, aby každý výrobok mal dostatok informácií, obrázkov a ak napriek tomu nenájdete čo hľadáte, využite našich telefónnych operátotek.

Veríme že sa Vám u nás bude páčiť. Pekné nakupovanie :)

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie