0
Kategórie

O nás

Sme česká spoločnosť s 20-ročnou skúsenosťou. Sme synonymom rýchleho, spoľahlivého a moderného nákupu. Za tým všetkým stojí tím šikovných ľudí, ktorí svojou prácou žijú.

Začínali sme so základnou ponukou tovaru zahŕňajúcou prevažne sprchové kúty, vodovodné batérie a sanitárnu keramiku. Postupne sme do predajného sortimentu zahrnuli všetky zariaďovacie produkty, ktoré využijete vo vašej kúpeľni alebo na toalete (sprchové dvere, podomietkové splachovacie moduly, umývadlá, WC misy, ...)

Roku 2014 sme sa nielen presťahovali do nových väčších priestorov v Brnenci, ale aj naše webové stránky prešli veľkou modernizáciou a rozšírením ponuky produktov.

Rok 2021 sa stal kľúčovým pre firmy po celom svete. Ani nám sa nevyhli peripetie spojené s Covidom. My sa ale nebojíme a stále šliapeme na plynový pedál. Sťahovanie do nových priestorov a hlavne rozšírenie skladov, aby sme mohli pokryť záujem všetkých zákazníkov hneď, keď to potrebujú, bolo už dlhodobým plánom. Je to tu. Sme tu pre vás v novej prevádzke vo Svitávke a tešíme sa na vašu návštevu alebo telefonickú komunikáciu :)
Ponuku budeme stále rozširovať a dopĺňať tak, aby sme Vám mohli poskytnúť pohodlný nákup všetkého potrebného z jedného miesta. Všetok tu vystavený tovar sa snažíme dodať k zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Rozosielame po celom Slovensku.

Čo Vám ponúkame:

Moderné nakupovanie z pohodlia domova. Sme rýchli, spoľahliví a aj keď sme na internete, vieme Vám poradiť. Snažíme sa, aby každý produkt mal dostatok informácií, obrázkov a pokiaľ napriek tomu nenájdete to čo hľadáte, využite našich telefónnych operátoriek a technikov.

Veríme, že sa vám u nás bude páčiť. Pekné nakupovanie :)

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie